5 APLIKACJI, KTÓRE WARTO MIEĆ W TELEFONIE.

 Żyjemy w czasach, w których z komputera czy telefonu korzysta nawet 4 letnie dziecko. Nikogo nie dziwi już widok babci rozmawiającej przez “komórkę”. Jest to na porządku dziennym. Przyzwyczailiśmy się do tego, że rano wstajemy i przez resztę dnia nie rozstajemy się z telefonem.
Często jednak przeładowujemy nasze smartfony masą bezużytecznych aplikacji i gier. A gdyby zastąpić je innymi – ciekawszymi? Poniżej przedstawiam Wam listę 5 aplikacji, które sam od dawna używam.

 

1. Spotify

open-graph-default
Do słuchania muzyki nie trzeba zachęcać nikogo. Można co najwyżej do jakiegoś gatunku bądź zespołu. Każdy chciałby mieć przy sobie albumy swojej ulubionej kapeli, tylko nie zawsze mamy możliwość kupienia ich wszystkich. Często chciałoby się posłuchać czegoś nowego a nie mamy w telefonie nic ciekawego.
Spotify wychodzi tu z pomocną dłonią. Jest to serwis muzyczny oferujący dostęp do ogromnej ilości utworów w strumieniu. Możemy przeglądać przeróżne playlisty, wybrać muzykę np. na podróż lub trening.
Serwis oferuje nam możliwość korzystania z konta darmowego (z ograniczeniami, reklamami itd.)
i płatnego (19,99 zł miesięcznie, muzyka w trybie offline, na żądanie i bez reklam).

2. WowApp

tumblr_o2a337wcwG1rxic2s_og_1280
Do niedawna liderem wśród komunikatorów był Skype. Teraz sytuacja powoli się zmienia. Jest Viber i WhatsApp. Jednak wszystkie te aplikacje nie różnią się między sobą prawie niczym.
WowApp zrobił rewolucję. Postanowił podzielić się zyskami z reklam ze swoimi użytkownikami. Jak to działa?
Wystarczy, że będziemy korzystać z tej aplikacji a codziennie dostaniemy naliczenia z reklam. Zysk mamy również za osoby, które zarejestrują sięz naszego linku polecającego (łącznie mamy tu 8 poziomów poleconych).
Warto zainteresować się tym choćby dlatego, że nie musimy nic inwestować a przecież ciągle rozmawiamy ze znajomymi.
Zarejestrować możecie się z mojego linku (wtedy w razie jakichkolwiek pytań chętnie pomogę), albo po prostu ściągając aplikację na telefon.
Link: klik

3. Evernote

71Fl+HeBgmL
Jest to bardzo prosta aplikacja. Służy po prostu do pisania i przechowywania notatek. Ale choć prosta to posiada bardzo dużo przydatnych funkcji.
W evernote poza tradycyjną notatką możemy dodać zdjęcie, załącznik, notatkę odręczną oraz przypomnienie. Najważniejszą jednak cechą jest fakt, że nasze notatki nie zginą jeśli ktoś ukradnie nam telefon bądź go zgubimy.
Jako przykład podam sytuację która miała u mnie miejsce ostatnio. Oglądałem jeden z webinarów firmy Servaq i nie miałem czasu notować bo co chwile odchodziłem od komputera. Wystarczyło zrobić zdjęcia prezentacji, która wyświetlała się na ekranie i dodać je do evernote. Teraz kiedy tylko chcę wracam do tych informacji.

4. Filmweb

filmweb_logo_1000
Oglądanie filmów to coś co uwielbiam. Ale gdy skończą mi się wszystkie nowości to mam duży problem. Tu jak zwykle jest rozwiązanie.
Filmweb jest serwisem internetowym, który ma ogromną bazę filmów i seriali. Możemy je oceniać, komentować i polecać innym osobom.
Ale aplikacja jest znacznie lepsza od strony w internecie. Prawie codziennie ją włączam i sprawdzam opisy filmów, ocenę i opinie ludzi przed tym gdy będę już coś oglądał.
Są tu wszystkie zapowiedzi, repertuar kin i program tv. Filmweb poleca też filmy na dany dzień które będą w telewizji. Mając dodanych znajomych sprawdzam co oni ostatnio oglądali i jakie dodali oceny.
Jest to dla mnie pozycja obowiązkowa w telefonie!

5. Lubimy czytać

183_logo_lubimy_czytac
Tu sytuacja zbliżona do filmwebu z tą różnicą, że zamiast filmów mamy książki. Możemy je oceniać, dodawać do swojej wirtualnej biblioteczki. Czytać opinie itd.
Aplikacja różni się od strony internetowej (kilk) tym, że ma kilka dodatkowych funkcji. Książkę, którą właśnie czytamy i chcemy dodać do swojej biblioteczki nie trzeba wyszukiwać w bazie. Wystarczy zrobić zdjęcie okładki lub zeskanować kod kreskowy. Jest to świetna opcja dla leniuchów.

A z jakich aplikacji wy korzystacie? Podzielcie się tym w komentarzach.

Follow my blog with Bloglovin

 

Napisz do mnie